•  سه شنبه ۳۰ آذر۱۳۹۵ , ساعت ۰۴:۰۹
  •  0 دیدگاه
  •  خبر
  • کد خبر : ۶۱۲۳۴

نخستین کنفرانس «خلق زیر ساخت های کسب و کار سبز ضرورت توسعه پایدار» برگزار می شود


نخستین کنفرانس «خلق زیر ساخت های کسب و کار سبز ضرورت توسعه پایدار» هشتم دی ماه به همت دفتر توسعه پایدار و اقتصاد محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست و با همکاری راهبردی موسسه ی آوای سبز داربن در تهران برگزار می شود.

 به گزارش زیست آنلاین، هدف از برگزاری این کنفرانس آماده سازی بستری برای بررسی چالش های پیش روی کسب و کار سبز و تسهیل در تولید و توزیع این محصولات اعلام شده و برگزارکنندگان آن امیدوارند برگزاری این گردهمایی با حضور مدیران ده ها شرکت تولیدکننده محصولات سازگار با محیط زیست، مسوولان مختلف سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت بهداشت و اتاق بازرگانی ایران سرآغازی برای هموار کردن مسیر تولید و توزیع  محصولات دوستدار محیط زیست باشد.


نخستین کنفرانس «خلق زیر ساخت های کسب و کار سبز ضرورت توسعه پایدار» روز چهارشنبه  هشتم دی ماه از ساعت 8:30 تا 16:30 در سالن کنفرانس سازمان محیط زیست پارک پردیسان برگزار می شود.

این همایش شامل دو پنل و دو کارگاه خواهد بود که پنل اول به معرفی تولیدکنندگان حاضر در جلسه و بیان مشکلات تولید و عرضه محصولات سازگار با محیط زیست و  پنل دوم به سخنرانی‌ و مسوولان ذی ربط اختصاص خواهد داشت. موضوع کارگاه ها نیز آشنایی با نحوه صدور گواهی نامه های بین المللی و داخلی و اهمیت استراتژیک و بازاریابی در حوزه محصولات سبز است.

از سازمان های دولتی و خصوصی مرتبط با مبحث کسب و کار سبز و همچنین انجمن ها و تشکل های فعال در زمینه حفظ محیط زیست برای حضور در این همایش دعوت  شده است. علاقمندانی نیز که مایل‌اند به صورت مستقل در کنفرانس شرکت کنند می توانند برای ثبت نام و دریافت کد ورودی با شماره تلفن -26650599 و یا پست الکترونیکی info@darbon.info تماس بگیرند. اطلاعات تکمیلی از طریق وب سایت کنفرانس به نشانی

https://goo.gl/QNa0a6

نیز قابل دسترسی است.


 اخبار مرتبط:  

 برچسب ها:  

ارسال نظر:

capcha

 نظرات  

نظرسنجی


به نظر شما سرمایه گذاری جهت ارتقا بهره وری انرژی در کدامیک از بخش های زیر تاثیر بیشتری بر کاهش مصرف انرژی در آینده دارد؟
انجمن مدیریت سبز ایران
نانوسینا