•  دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۳۰
  •  0 دیدگاه
  •  خبر
  • کد خبر : ۶۱۸۱۵

حمایت دولت از بخش خصوصی در حوزه گردشگری


مدیرکل میراث فرهنگی تهران با اشاره به تهرانگردی معاون رئیس جمهور با اتوبوس دوطبقه گفت: مسیر برای شرکت‌های تورگردان جهت ورود اتوبوس‌های روز گردشگری جهان هموار شده است و باید تمرکز را بر روی تسهیل امور تورگردانان در دریافت مجوزها و انجام تبلیغات کنیم.

به گزارش زیست آنلاین و به نقل از تسنیم، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی مسیر کاخ سعدآباد تا کاخ نیاوران را با اتوبوس دوطبقه تهرانگردی کرد.

رجبعلی خسروآبادی - مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران در این‌باره گفت: حضور رئیس سازمان در تهرانگردی نشان از توجه و عزم دولت در حمایت از بخش خصوصی در ایجاد گشت‌های شهری دارد.

خسروآبادی گفت: وقت آن رسیده که به توان بخش خصوصی در اجرای گشت‌های تهرانگردی اعتماد کنیم و فقط تمرکز را بر روی تسهیل امور تورگردانان در دریافت مجوزها و انجام تبلیغات کنیم.

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران گفت: دریافت مجوز تردد نخستین اتوبوس دو طبقه تهرانگردی روند اداری پیچیده و سختی داشت ولی بی‌شک مسیر برای سایر شرکت‌های تورگردان برای ورود اتوبوس‌های روز گردشگری جهان هموار شده است.

خسروآبادی توسعه گردشگری شهری را همسو با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی برای فارغ التحصیلان صنعت گردشگری دانست.

 


 اخبار مرتبط:  

ارسال نظر:

capcha

 نظرات  

نظرسنجی


به نظر شما سرمایه گذاری جهت ارتقا بهره وری انرژی در کدامیک از بخش های زیر تاثیر بیشتری بر کاهش مصرف انرژی در آینده دارد؟