•  چهار شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۰۲:۱۰
  •  0 دیدگاه
  •  خبر
  • کد خبر : ۶۲۰۵۴

استقبال از ایده‌های نو جهت حل مشکل ریزگردها


با توجه به مشکلات به وجود آمده در مناطق جنوبی کشور و وظیفه ملی جهت همکاری در این حوزه، مرکز نانو با برگزاری نشست‌های تخصصی از ایده‌های نو در حل این مشکل استقبال می کند.

نسترن ریاحی گفت: با توجه به مشکلات به وجود آمده در مناطق جنوبی کشور و وظیفه ملی برای همکاری در این حوزه، مرکز نانو با برگزاری نشست‌های تخصصی از ایده‌های نو در حل این مشکل استقبال می‌نماید.

وی افزود: به کارگیری فناوری نانو در حوزه تولید و انتقال برق و انرژی، توزیع برق، انرژی‌های تجدیدپذیر و حل مشکلات ریزگردها در مناطق جنوب کشور، از عمده محورهای اصلی این کنفرانس است به همین منظور پنج نشست کلیدی و تخصصی با محورهای مذکور برگزار می شود.

دبیر پنجمین کنفرانس تخصصی فناوری نانو در صنعت برق و انرژی افزود: این کنفرانس با اهداف تجاری سازی فناوری نانو در صنعت برق و انرژی، آینده نگاری فناوری نانو در صنعت برق و انرژی، فناوری نانو، نوآوری و خلاقیت در صنعت برق و انرژی، توسعه کاربردهای جدید فناوری نانو در صنعت برق و انرژی، واکاوی نقاط قوت و ضعف فناوران نانو در حوزه برق و انرژی، تشویق پژوهشگران حوزه نانو برای فعالیت در زمینه‌های برق و انرژی، ایجاد فرصت‌ها و رفع چالش‌های بکارگیری فناوری نانو در صنعت برق و انرژی و تسهیل ارتباط و تبادل دانش میان فناوران حوزه نانو و بهره برداران حوزه برق و انرژی در پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود.

 

منبع: ایسنا


 اخبار مرتبط:  

ارسال نظر:

capcha

 نظرات  

نظرسنجی


به نظر شما سرمایه گذاری جهت ارتقا بهره وری انرژی در کدامیک از بخش های زیر تاثیر بیشتری بر کاهش مصرف انرژی در آینده دارد؟