•  سه شنبه ۹ آذر۱۳۹۵ , ساعت ۰۹:۵۸
  •  0 دیدگاه
  •  
  • کد خبر : ۶۱۱۸۲

مهلت ثبت نام در استارت آپ کسب و کار سبز با ایجاد رسانه های محیط زیستی تمدید شد.


مشاور رییس سازمان و سرپرست دفتر پژوهش و فناوری های سازمان حفاظت محیط‌زیست اعلام کرد: مهلت ثبت نام در استارت آپ کسب و کار سبز با ایجاد رسانه های محیط زیستی تا 11 آذر تمدید شد .

به گزارش زیست آنلاین، صدر الدین علیپور اعلام کرد:  علاقمندان به ایجاد کسب و کار سبز با هدف حفظ محیط زیست و توسعه اطلاع رسانی در این زمینه، جهت ثبت نام و کسب آخرین اطلاعات این رویداد به سایت سازمان حفاظت محیط زیست به آدرس WWW.doe.ir  مراجعه و یا نام خود را به شماره تلفن 09038957516 پیامک کنند .
وی گفت: استارت آپ کسب و کار با ایجاد رسانه های محیط زیستی با همکاری این سازمان ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و بانک تجارت با هدف کارآفرینی و توسعه رسانه های محیط زیستی از 17 الی 19 آذرماه با حضور نخبگان رشته های محیط زیست، گرافیک، کامپیوتر و ارتباطات برگزار می شود.
 صدر الدین علیپور افزود: استارت آپ کسب و کار سبز با ایجاد رسانه های محیط زیستی همانند سایر  استارت آپ ویکندها  یک رویداد آموزشی تجربی است که طی سه روز متوالی برگزار می‌شود و در این رویداد شرکت کنندگان از گروه هایی مانند برنامه نویسان، مدیران تجاری، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا طی 54 ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند. شرکت کنندگان طی این رویداد با آخرین روش های تجاری سازی اختراعات و نوآوری ها آشنا خواهند شد.
براساس گزارش وبدا، وی اعلام کرد: همراه با این رویداد همچنین دو کارگاه آماده سازی و آموزشی در زمینه رسانه‌های محیط زیستی و مشاغل سبز در روزهای 13 و 15 آذر در دانشگاه آزاد تهران شمال برگزار خواهد شد و در پایان دوره نیز شرکت کنندگان در کارگاه ها و رویداد گواهینامه معتبر دریافت خواهند کرد.


 اخبار مرتبط:  

ارسال نظر:

capcha

 نظرات  

نظرسنجی


به نظر شما سرمایه گذاری جهت ارتقا بهره وری انرژی در کدامیک از بخش های زیر تاثیر بیشتری بر کاهش مصرف انرژی در آینده دارد؟