•  سه شنبه ۹ آذر۱۳۹۵ , ساعت ۰۹:۵۸
  •  0 دیدگاه
  •  
  • کد خبر : ۶۱۱۸۲

مهلت ثبت نام در استارت آپ کسب و کار سبز با ایجاد رسانه های محیط زیستی تمدید شد.


مشاور رییس سازمان و سرپرست دفتر پژوهش و فناوری های سازمان حفاظت محیط‌زیست اعلام کرد: مهلت ثبت نام در استارت آپ کسب و کار سبز با ایجاد رسانه های محیط زیستی تا 11 آذر تمدید شد .

به گزارش زیست آنلاین، صدر الدین علیپور اعلام کرد:  علاقمندان به ایجاد کسب و کار سبز با هدف حفظ محیط زیست و توسعه اطلاع رسانی در این زمینه، جهت ثبت نام و کسب آخرین اطلاعات این رویداد به سایت سازمان حفاظت محیط زیست به آدرس WWW.doe.ir  مراجعه و یا نام خود را به شماره تلفن 09038957516 پیامک کنند .
وی گفت: استارت آپ کسب و کار با ایجاد رسانه های محیط زیستی با همکاری این سازمان ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و بانک تجارت با هدف کارآفرینی و توسعه رسانه های محیط زیستی از 17 الی 19 آذرماه با حضور نخبگان رشته های محیط زیست، گرافیک، کامپیوتر و ارتباطات برگزار می شود.
 صدر الدین علیپور افزود: استارت آپ کسب و کار سبز با ایجاد رسانه های محیط زیستی همانند سایر  استارت آپ ویکندها  یک رویداد آموزشی تجربی است که طی سه روز متوالی برگزار می‌شود و در این رویداد شرکت کنندگان از گروه هایی مانند برنامه نویسان، مدیران تجاری، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا طی 54 ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند. شرکت کنندگان طی این رویداد با آخرین روش های تجاری سازی اختراعات و نوآوری ها آشنا خواهند شد.
براساس گزارش وبدا، وی اعلام کرد: همراه با این رویداد همچنین دو کارگاه آماده سازی و آموزشی در زمینه رسانه‌های محیط زیستی و مشاغل سبز در روزهای 13 و 15 آذر در دانشگاه آزاد تهران شمال برگزار خواهد شد و در پایان دوره نیز شرکت کنندگان در کارگاه ها و رویداد گواهینامه معتبر دریافت خواهند کرد.


 اخبار مرتبط:  

ارسال نظر:

capcha

 نظرات  

نظرسنجی


به نظر شما سرمایه گذاری جهت ارتقا بهره وری انرژی در کدامیک از بخش های زیر تاثیر بیشتری بر کاهش مصرف انرژی در آینده دارد؟
انجمن مدیریت سبز ایران
نانوسینا