•  سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۰۶:۵۷
  •  0 دیدگاه
  •  خبر
  • کد خبر : ۶۴۸۷۲

افتتاح دهمین جشنواره «غذای سالم»


دهمین جشنواره و نمایشگاه «دنیای تغذیه و سلامت خانواده» از امروز تا ۲۸ مهر در مرکز نمایشگاه‌های کانون حجاب تهران برگزار می‌شود.

به گزارش زیست آنلاین، جشنواره و نمایشگاه «دنیای تغذیه و سلامت خانواده» با حضور فعالان بخش‌های تولیدی و خدماتی، تلاش خواهد کرد تا نقش تأثیرگذار تغذیه سالم را در خانواده به عنوان یک جامعه کوچک به خوبی ایفا کند.

آموزش و اطلاع رسانی مناسب زمانی تأثیرگذار خواهد بود که بتواند تغییر رفتار و استفاده از الگوی مناسب تغذیه را در زندگی مصرف‌کننده شکل دهد که به تبع آن شاهد جامعه سالم با مشارکت کلیه گروه‌های مختلف خواهیم بود.

تلاش می‌شود تا در این جشنواره تولیدکنندگان داخلی کشور، محصولات غذایی طبیعی تهران و دیگر استان‌های کشور را در غرفه‌های متنوع از جمله سوغات استانی، محصولات سنتی و فرآوری شده ارائه کنند.

معرفی ظرفیت‌های موجود در کشور در زمینه تولید و عرضه محصولات ارگانیک و ایجاد بستر مناسب برای بالا بردن سطح آگاهی مردم و ترویج و توسعه فرهنگ تولید و مصرف موادغذایی سالم از اهداف این جشنواره است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما دهمین جشنواره «غذای سالم» از ۲۵ تا ۲۸ مهر ۱۳۹۶ در خیابان فاطمی، خیابان حجاب، در مرکز نمایشگاه‌های کانون حجاب تهران برگزار می‌شود.

 

 


 اخبار مرتبط:  

ارسال نظر:

capcha

 نظرات  

نظرسنجی


به نظر شما سرمایه گذاری جهت ارتقا بهره وری انرژی در کدامیک از بخش های زیر تاثیر بیشتری بر کاهش مصرف انرژی در آینده دارد؟
انجمن مدیریت سبز ایران
نانوسینا